Ar nevertėtų vėl uždrausti Baltarusijos televizijos kanalo transliacijas?

Prieš kelerius metus Lietuvos radijo ir televizijos komisija (RTK) nusprendė, kad kabelinių televizijų operatoriai turi nutraukti valstybinės Baltarusijos televizijos platinimą Lietuvoje. Toks sprendimas buvo priimtas atsižvelgiant į ketvirtadienį priimtą Seimo rezoliuciją.  Taip pat buvo nuspręsta, kad kanalas skleidžia dezinformaciją.Po kiek laiko šis sprendimas suinteresuotų jėgų buvo atšauktas ir nedraugingos Lietuvai šalies televizijos transliacijos vėl buvo pradėtos transliuoti. Ir tai vyksta iki šios dienos.

Žinant, kad šio kanalo skleidžiama informacija, o greičiau dezinformaciją skaldo mūsų visuomenę, ar nevertėtų šio kanalo uždrausti visiems laikams? Ar nevertėtų dabartinio Seimo nariams apie tai pagalvoti ir kuo skubiau priimti šiuo klausimu reikalingus sprendimus?

Šie klausimai atviri, tačiau didesnė dalis visuomenės tokiam draudimui pritartų. Gyventi švarioje informacinėje erdvėje kurioje nebūtų skleidžiamas melas, tik parodytų Lietuvos kaip valstybės brandumą. Juk ne veltui visi stovėjome Baltijos kelyje.

Advertisements
This entry was posted in Index. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s